Bermine
Bermine
Owner
unmute nevim za co mam mute
20 days ago

elo
please reset my password my name elo
4 months ago

I have recorded my gameplay when I was banned, I was in Live on Twitch, so I reposted in my YouTube channel. I already appel, but you have negated my appel, so here is the video to prove to you (I will not wait 90 days, because you will say tha same thing...): https://youtu.be/G1-ekFyVUdM (Time I was banned: 1:58:30)
7 months ago

PROFILE POSTS ARE NOT FOR SUPPORT!

This is not a forum nor a ticket system. I am not able to reply to your messages so i cant provide you with any support / help here.

If you got false banned on the minecraft server, please create ticket here: https://deadpvp.eu/unban/en-us

If you have any general questions ask them on our discord: https://discord.deadpvp.eu

8 months ago

hi this is unfair i didin't do eniting and i am banned plz do somting
8 months ago

hi i am kikokiko234 and can you plz unban me from the server is my best server and i hope that i get unbaned soon
8 months ago

he reduced my ban thank you my guyyy <333333
8 months ago

That is called "combo" not cheating if u dont know
8 months ago

What do you mean?i was not cheating bro
8 months ago

i hope you speak this language,please unban me,that was so unfair
8 months ago

Registered:
over 2 years ago
Last Seen:
7 days ago
Profile Views:
1228
Zdravím, všichni již jistě víte že na serveru máme 6 druhů VIP. Rozhodli jsme se že kompletně předěláme VIP systém, jelikož současný systém je hodně nepřehledný. Celkem zde budou 3 nové ranky: Mythic - 5€ (125kč) Legend - 10€ (250kč) Overlord - 15€ (375kč) Všechny ranky jsou stále permanentní (navždy)   VÝHODY   Výhody také budou upravené, ale nebude z nich nic odebráno, spíše naopak bude něco přidáno   Jak to bude s těma co si VIP již zakoupili Všem lidem kteří si zakoupili VIP dle starého VIP systému, tak jim bude přiděleno VIP dle nového systému, tak aby se vaše výhody co nejméně změnili. Bude to tedy takto: Donator => Mythic Lord , Titan => Legend Legacy , God , Overlord => Overlord Také dostanete TAG který budete mít za vaším nickem. Tento tag bude mít barvu dle vašeho ranku   Kdy tato změna proběhne 5.7.2021 ve 20:00   Co když si zakoupím VIP před změnou V případě že si do těch 3 dnů zakoupíte VIP, tak pro vás bude platit to samé co je psáno výše.   Také bude možné si zakoupit unban na serveru
about 1 year ago

Na Minihře KnockbackFFA byli vydány nové mapy (Desert a Spring). Na obrázku můžete vidět jednu ze dvou nových map. Konkrétně mapu Desert RESET STATISTIK Také byli na KnockbackFFA vyresetovány všechny statistiky (Killy, Smrti ap..)
about 1 year ago

NOVÉ LOBBY Na server bylo přidáno nové a mnohem rozsáhlejší lobby. Zde je ukázka jak lobby vypadá.   WIPE BANŮ Dnešním dnem také byli vymazány veškeré Bany (kromě IP Banů), Muty, Kicky a varování, tudíž pokud jste dostali ban, tak se můžete znovu připojit.
about 1 year ago

Nábor na pozici helper byl uzavřen. V případě že jste nedostali odpověď na ticket nebo na email, tak jste nebyl vybrán do druhého kola.
about 1 year ago

Jelikož se nás server začal rosrůstat tak potřebujeme nabrat posily do našeho helper teamu. V případě že váš nábor byl zamítnut tak budete muset počkat do dalšího náboru na helpera nebo na buildera. Nábor bude otevřen maximálně po dobu 5ti dnů (14.1 - 19.1) V případě že by jste měli zájem tak si silně doporučuji přečíst podmínky pro přijetí do A-Teamu Náborový formulář poté naleznete zde
about 1 year ago